Головна
(044) 227 15 29
Залиште ваш номер телефону, і наші спеціалісти зв'яжуться з вами
Замовити дзвінок

Роздрібна торгівля

“BAS Роздрібна торгівля” підходить для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так в складі розподіленої торговельної мережі. Рішення дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів в касах, а також може використовуватися в якості робочого місця касира. “BAS Роздрібна торгівля” зручно використовувати спільно з іншими програмами для комплексного вирішення задач.

Пряма інтеграція з ПРРО Cashalot

“BAS Роздрібна торгівля” ідеально підходять для інтеграції  ПРРО Cashalot та вашої облікової системи.

Тепер Ваш касир зможе працювати безпосередньо через облікову систему .  Для цього розробники наповнили функціонал програми «Робочим місцем касира». Це рішення неабияк полегшує роботу самого підприємства. 

Облік руху товарів (замовлення постачальнику, прихід товару, продаж в роздріб і дрібним оптом, переміщення товарів між магазинами та між складами одного магазину, передача між організаціями (юридичними особами), інвентаризація, оприбуткування, списання.

Аналіз продажів та замовлення постачальнику (товарні залишки ведуться по товарах та характеристиках товарів. На основі аналізу продажів і поточних залишків товарів у магазині можна створити замовлення постачальнику, спланувати дату надходження товарів і оплату поставки)

Призначення роздрібних цін. Центральний офіс може встановлювати роздрібні ціни для всієї мережі в цілому, для груп магазинів або кожного магазину окремо. Окрім того, менеджер магазину може призначити роздрібні ціни на окремі групи номенклатури. Також, цінники і етикетки можна формувати і друкувати як з документа ціноутворення, так і зі спеціального інтерфейсу)

Продаж в роздріб (Інтерфейс РМК дозволяє налаштувати тільки потрібні касирові операції: реєструвати продаж товарів на різні організації та друкувати чеки на фіскальному реєстраторі. Доступні види оплати: оплата готівкою, платіжною карткою, банківським кредитом і подарунковими сертифікатами. Система дозволяє враховувати кошти, внесені в касу ККМ для розміну, і часткову виїмку коштів з каси ККМ,  інкасування грошових коштів в банк)

Управління знижками (формування знижки в залежності від кількості товарів в чеку, суми чека, часу покупки, виду дисконтної карти покупця та його особистих даних, відсотка від суми товарного рядка, подарунок при купівлі набору товарів (“купи-отримай”). Умови надання знижок вносяться в окремий довідник, одночасне виконанням кількох різних умов. Підтримуються накопичувальні порогові схеми, облік подарункових сертифікатів)

Управління персоналом магазину (облік фактичного робочого часу співробітників магазину, а також оформлення продажів із зазначенням продавця, застосовування прозорої систему мотивації)

Двосторонній обмін даними даними з програмою “BAS Управління торгівлею” та “BAS Бухгалтерія” 

Особливості: підтримує роботу будь-якого торговельного обладнання, облік торгових операцій здійснюється тільки у гривнях, реалізований багатофірмовий облік, кожен склад (торг. зал) може належати до певної організації.

У програмі передбачені звіти: по діяльності магазину, по вартісній оцінці товарів у роздрібних цінах, аналіз продаж і повернень товарів, звіт по статистиці чеків ККМ, який показує, коли і який товар краще продається у різних магазинах, а також торгових залах одного магазину (в які години, чи дні тижня).

Інші конфігурації  BAS які можливо інтегрувати з ПРРО Cashalot:
BAS Роздрібна торгівля
BAS Комплексне управління підприємством
BAS Малий бізнес

Під час підключення до ДЕМО-БАЗИ оберіть будь-якого користувача, поле “Пароль” залиште порожнім.

Роздрібна торгівля

6900/рік

ЗАМОВИТИ